Darmowa dostawa od 200,00 zł

Kosmetyki nadające połysk

( ilość produktów: 49 )

Najlepsze kosmetyki nadające połysk naszym włosom

Włosy jak wiadomo, będą zawsze naszą wizytówką. Jeżeli mamy bujną czuprynę albo krótkie, lecz bardzo gęste włosy, to oczywiście będziemy mieli się czym pochwalić. Wtedy warto pielęgnować to, co mamy na głowie, choć powinniśmy tak także postępować, jeżeli na przykład mamy włosy raczej słabe i niezbyt efektowne. Nawet wtedy jednak można o nie zadbać, jeżeli będziemy wykorzystywać, chociażby kosmetyki nadające połysk. Jest cała masa takich artykułów kosmetycznych, które będą dostępne w drogeriach albo w aptece, czy też w sklepach internetowych. Kwestią najważniejszą oczywiście zawsze będzie dopasowanie takich produktów do naszych potrzeb. Dlatego trzeba tu oczywiście zawsze rozmawiać z doświadczonymi doradcami klienta, a także konsumentami, którzy mają rozeznanie w takich tematach.

Czy można samodzielnie zrobić kosmetyki nadające połysk włosom?

Okazuje się, że we własnym zakresie będziemy mogli przygotować sobie najróżniejsze mikstury, które od dekad w zasadzie są stosowane przez wiele osób i rekomendowane przez doświadczone kosmetyczki, a także dermatologów. Jeżeli więc chodzi o kosmetyki nadające połysk, to możemy tu na przykład zrobić sobie typowo domową maseczkę. Wykorzystujemy tu miód, a także oliwę z oliwek. Bardzo dużo osób wciąż jeszcze oczywiście będzie wychodzić z założenia, że na pewno są to procedury bardzo skomplikowane, a receptura będzie niezwykle złożona. Nic jednak bardziej mylnego. Wystarczą właśnie tylko dwie łyżki miodu, a także 3 łyżki oliwy z oliwek. Mieszamy wszystko, aby otrzymać jednolitą masę i wtedy nakładamy ją na włosy i owijamy folią lub też ręcznikiem. Pozostawiamy na 15 minut i obficie spłukujemy ciepłą wodą.

Włosy zawsze błyszczące?

Błędne też jest, jak się okazuje przekonanie, że zawsze, jeżeli chodzi o mycie włosów, powinniśmy wykorzystywać gorącą wodę. Zaleca się, aby wykorzystywać letnią wodę, a ostatnie płukanie powinno być zrealizowane z wykorzystaniem chłodnej wody, choć nie powinna być lodowata. Poza tym oczywiście o kosmetyki nadające połysk włosom powinniśmy zawsze wypytać doświadczonych konsultantów pracujących w drogeriach.  

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 284 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-13
Super
2024-04-06
Rewelacja
pixel