Darmowa dostawa od 200,00 zł

Koloryzacja zmywalna do włosów

( ilość produktów: 20 )

Co to jest koloryzacja zmywalna do włosów i jakie ma działanie?

Koloryzacja zmywalna do włosów ma taki sam efekt jak zwykła farba do włosów, ale nie zabarwi trwale Twoich naturalnych włosów. Zamiast tego, wyblaknie po kilku myciach. Jeśli więc chcesz co kilka miesięcy zmieniać kolor swoich włosów, nie martwiąc się o to, co może się stać z Twoim naturalnym kolorem lub jak to wpłynie na Twoje włosy z czasem, to jest to opcja dla Ciebie! Na rynku istnieją różne rodzaje koloryzacji zmywalnych do włosów, więc skąd wiesz, która z nich jest dla Ciebie odpowiednia?

Na czym polega koloryzacja zmywalna do włosów?

Dzisiaj koloryzacja zmywalna do włosów to rodzaj farby do włosów, która może być myta, suszona i ponownie używana przez wiele miesięcy bez uszkodzeń i blaknięcia. Kolor nie ściera się ani nie plami włosów i może być wielokrotnie farbowany bez utraty nasycenia. Farby te zostały opracowane specjalnie z myślą o zmywalności, co oznacza, że zawierają składniki, które nie uszkodzą włosów ani skóry głowy i nie spowodują żółknięcia. Kolor jednak blaknie, więc pamiętaj, aby zachować żywy i wierny kolor po kilku myciach.

Czy koloryzacja zmywalna do włosów działa?

Kolor przenosi się na włosy w czterech prostych krokach: powstaje, jest zmywany, tonie/znika i opuszcza włosy. Kolor rozwija się, gdy włosy są mokre, a barwniki są w stanie wchłonąć olej we włosach. Pierwszym krokiem jest farbowanie włosów. Barwniki są wtedy w stanie wchłonąć olej we włosach i zabarwić włosy. Po kilku myciach, włosy powinny być wolne od oleju, a kolor nie powinien już być w stanie przenieść się na włosy.

Czym jest koloryzacja zmywalna do włosów?

Na plus należy zaliczyć to, że mycie włosów farbą jest łatwe i skuteczne. Wystarczy dodać kilka kropli farby do szamponu i wymieszać ją z letnią wodą. Następnie, umyj włosy jak zwykle, dokładnie spłucz i nałóż na nie odżywkę. Gdy włosy będą już całkowicie suche, nałóż na nie swoją ulubioną farbę. Rozprowadź ją na włosach od skóry głowy w dół, zwracając szczególną uwagę na końcówki, które otrzymają najwięcej koloru. Aby uzyskać jak najwięcej z koloru włosów, prześpij się z kolorem poprzedniego wieczoru. Pozwoli to na utrwalenie się koloru na włosach i sprawi, że będzie on wyglądał na znacznie bogatszy i ciemniejszy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 281 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-14
Wszystko extra przysyła expressowo
2024-04-07
Jestem bardzo zadowolona. Zamówienie zrealizowane szybko. Towar ładnie zapakowany.
pixel